toggle menu
sliderkuva

Yhteystiedot

Osoite: Särkijärventie 157, 38460 SASTAMALA
Puh: 050 579 9000
Fax: (03) 518 1426
Email: honpu@kopteri.net
Verkkosivut: www.honpumet.fi

Näytä/piilota pihakartta pihan ajo-ohjeet
Avaa pihakartta uuteen välilehteen

Katso kartta Fonectasta

Hallinto
tyontekijakuva
Matti Honkala
Toimitusjohtaja
(työnjohto)
050 355 9302
matti.honkala@honpumet.fi
tyontekijakuva
Heimo Honkala
Hallintojohtaja
(tarjoukset ja toimitukset)
0500 631 012
heimo.honkala@honpumet.fi
tyontekijakuva
Mia Niemi
Sihteeri
050 553 8895
mia.niemi@honpumet.fi
Tuotanto
tyontekijakuva
Eero Virtanen
Laatuasiat
040 417 3056
honpu@kopteri.net
tyontekijakuva
Jarno Pirhonen
Huollot ja hankinnat
0400 957 868
jarno.pirhonen@honpumet.fi
tyontekijakuva
Janne Ahonen
Menetelmäsuunnittelu
040 522 5763
janne.ahonen@honpumet.fi
tyontekijakuva
Ilpo Nieminen
Työnjohto
040 932 1980
ilpo.nieminen@honpumet.fi